Billy Goat OS550 - Scarifier i plotë me mbjellës Shfaq të madhe

OS550 - Shafranues i farave

OS550

Produkt i ri

Një lëndinë e shëndetshme gjatë gjithë vitit - e kujdesur për efikasitet dhe delikatë me shandanin - stërvitja e farave OS550

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2307 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2307 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 23,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

Calculate Delivery Cost

2 307,02 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Falë fërkuesit Billy Goat OS550 të përdorur në pranverë dhe vjeshtë, përdoret për të hequr myshkun dhe depozitat e formuara në terren duke siguruar përshkueshmëri të përsosur të tokës. Kjo do të rrisë dendësinë e barit duke e bërë lëndinë tuaj të fortë.

Për më tepër, tabaka e farës prej polietileni me densitet të lartë (standard) 9 kg lejon që farat të shpërndahen në 9 pozicione.

Blades e saj, duke punuar në një thellësi që mund të rregullohet nga 12-25 mm mbi një gjerësi prej 51 cm, përveç "pastrimit" të lëndinës, lënë një gjurmë delikate në tokë që do të lejojë që plehrat të depërtojnë thellësisht duke siguruar rezultate të jashtëzakonshme. Toolshtë mjeti ideal për ata që kryejnë mulch pa mbledhur bar.

Ai gjithashtu përmban gjeneratën e fundit të motorëve Briggs dhe Stratton Vanguard që garantojnë konsum të ulët të karburantit dhe performancë të shkëlqyeshme.

Komente