E EVC-1000 - Scarifier elektrike Shfaq të madhe

E EVC-1000 - Scarifier elektrike

4068-20

Produkt i ri

Kujdes intensiv të lëndinë - efektive me afatgjate efektet

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 189 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 189 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,89 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

189,16 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në sajë të aerator me elektrike EVC-1000 është e mundur për të hequr moss, bar, felted dhe barërat e këqija, duke përmirësuar ndjeshëm oxygenation, kullimit dhe lëndë ushqyese thithjen e lëndinë.

E veçanta teh të mprehtë dhe të shkallëzuara çelik inox, të ngurtësuar dhe të zinkut e lyera me të depërtojnë në tokë disa milimetra dhe për të hequr barin felted dhe bar të thatë.

Niveli i thellësi të blades në tokë mund të jetë e rregulluar nga një të përshtatshëm të kontrollit të levë.

Në sajë të fuqishëm motor, PowerPlus, është e mundur për të punuar pa ndërprerje dhe të përdorin dethatcher në çdo kohë, pa ndonjë problem.

E madhe rrota me veçantë të shkelë të lehtësojë ndryshimin e drejtimit dhe më të madh për grip në terren.

Për një udhëzues i dobishëm e aerator, palosja e trajtuar është e pajisur me të integruar për kontroll.

Në sajë të një veçanta të transportit pozitë, blades mund të jetë e lehtë dhe të shpejtë të palosur në mënyrë për të shmangur që ato të prekë tokën.

Praktike: të trajtojë të dethatcher elektrike shpejt mund të palosur për transport të lehtë dhe për të reduktuar rrëmujë.

Në sajë të fuqishëm motor, PowerPlus, dethatcher elektrike mund të operohet pa probleme dhe mund të punojnë në mënyrë efektive pa ndërprerje.
Pothuajse të lëviz nga tv dhe vetëm duhet të jetë e shtyrë për të ndryshuar në drejtim.

E blades janë të qëndrueshme çelik inox dhe është ngurtësuar dhe të lyera me çelik të depërtojnë në tokë disa milimetra dhe për të hequr, në mënyrë efektive, bar, felted, barërat e këqija dhe moss pa dëme në lëndinë.
Lëndinë rigjenerohet në sajë të një më të mirë oxygenation, kullimit dhe thithjen e ushqyesve.

Këshillë: ne rekomandojmë përdorimin e një scarifier një herë në vit, në pranverë/vjeshtë për shkak se ajo është një trajtim intensiv për lëndinë.

Karakteristikat e EVC 1000

Potente motore PowerPlus

Motor të fuqishëm, PowerPlus

Në sajë të fuqishëm motor, PowerPlus gjithashtu mund të operohet pa probleme dhe mund të punojnë në mënyrë efektive pa ndërprerje. Pothuajse të lëviz nga tv dhe vetëm duhet të jetë e shtyrë për të ndryshuar në drejtim.

Lavoro efficace

Punë efektive

E blades janë të qëndrueshme çelik inox dhe është ngurtësuar dhe të lyera me çelik të depërtojnë në tokë disa milimetra dhe për të hequr, në mënyrë efektive, bar, felted, barërat e këqija dhe moss pa dëme në lëndinë. Lëndinë rigjenerohet në sajë të një më të mirë oxygenation, kullimit dhe thithjen e ushqyesve.

Semplice funzionamento

Operacion të thjeshtë

Në sajë të ergonomik të trajtuar, mund të jetë shtyrë me lehtësi.

Conduzione sicura dell'attrezzo

Operimin e sigurt e mjet

Në sajë të një veçanta të transportit në pozitën e tines mund të jetë e lehtë dhe të shpejtë të palosur poshtë për më të madhe të lehtësuar funksionimin e pajisjeve në trotuare ose pllaka.

Ingombro ridotto

Gjurmë të vogël

Ideale për punë të rehatshme dhe pa lodhje; kompakt madhësinë e bën më të lehtë transportin dhe për të zvogëluar rrëmujë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...