Barcelona - Shtëpi në dru nga 14.44 metra Pamjen më të mëdha

Barcelona

GartenPro

Barcelona - Shtëpi në dru nga 14.44 metra

E parë automatike ujë spërkatës që punon me të gjitha bimët.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2839 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2839 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 28,39 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

2 839,50 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Nga kopshtet e gjysmës së Evropës për qëllime të ndryshme të tilla si studimi dhomë, zyrë, ekspozita, ndërtimin, deri tani të gjithë të njohur me shkathtësi të jashtëzakonshme të këtij të jashtëzakonshme shtëpi.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Shkarkuar