Arkansas - pak druri nga 20.6 metra katrorë Pamjen më të mëdha

Arkansas

GartenPro

Arkansas - pak druri nga 20.6 metra katrorë

Inverter për pompat, tre faza
me furnizimin me energji elektrike të tensionit të vetme-faza

Voltage:

linja e tensionit 1 x 230 V motor tensionit 3 x 230 V

Fuqia:

1.1 Kw - 4.7 Armëve

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 4261 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 4261 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 42,61 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

4 261,50 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E vërtetë, pra, shtëpi për të jetuar në të, ata janë të ndërtimeve që mund të kthehet në një të vërtetë të vogël vilë, i përshtatshëm për shije, të panumërta të shfrytëzojnë mundësitë për kohë të lirë, pushime, argëtim.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar