I përshtatshëm bocchettonato FxM 1" Shfaq të madhe

I përshtatshëm bocchettonato FxM 1"

M334-010

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 3 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 3 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,03 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

3,54 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pajisjet bocchettonati të përshpejtuar ndërtimin e mbledhësit për sektoriale ndarje e sistemet e ujitjes dhe të lehtësojnë smomtaggio dhe mirëmbajtjen e përforcimeve.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...