Të shumta bocchettonato 2 rezultatet 1" Shfaq të madhe

Të shumta bocchettonato 2 rezultatet 1"

M301-010-2

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 11 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 11 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,11 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

11,09 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pajisjet bocchettonati të përshpejtuar ndërtimin e mbledhësit për sektoriale ndarje e sistemeve ujitëse dhe lehtësojnë çmontimin dhe mirëmbajtjen e valvulave.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...