8135-20 - Spërkatës impulsiv i sektorit Premium

8135-20

Produkt i ri

Zona e Irigueshme 490 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 35 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 35 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,35 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

35,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kjo ju lejon të ujisni zona të mëdha pa probleme.

Ajo ka një strukturë të guximshme metalike dhe plastike. Kjo e bën kokën e spërkatësit shumë rezistente.

Në unazat e rregullimit është e mundur që me lehtësi të vendosni sektorin që të ujitet në interval nga 25 ° në 360 °.

Sektori i përzgjedhur është gjithmonë i dukshëm në unazat e rregullimit.

Grykë precize bronzi promovon shpërndarjen e saktë të ujit.

Falë pullës rrotulluese të madhe, të lehtë për t’u përdorur, diapazoni mund të vendoset.

Kjo mund të vendoset nga 5 m në një maksimum prej 12.5 m.

Një sipërfaqe midis 75 m² dhe 490 m² mund të ujitet.

Lidhja e filetuar është e lidhur me kokën e spërkatësit dhe ka një diametër prej 21 mm (G 1/2).

Spërkatësi është montuar në një shtresë metalike. Kjo ka tre futje metalike që e bëjnë atë jashtëzakonisht të fortë.

Rrëshqitja plastike siguron një stabilitet më të madh.

Spërkatësi furnizohet me një lidhës dhe kapak të Sistemit GARDENA.

Mund të përdoret menjëherë. Përmes lidhësit të rubinetit GARDENA (neni 901) është e mundur të lidhni disa spërkatës së bashku.

Zonat e mëdha mund të ujiten pa probleme.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)12.5
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...