8137-20 - Spërkatës impulsiv i sektorit Premium Shfaq të madhe

8137-20 - Spërkatës impulsiv i sektorit Premium

8137-20

Produkt i ri

Zona e Irigueshme 490 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 22 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 22 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,22 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

22,05 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Koka e spërkatjes së impulsit të sektorit GARDENA Premium mund të montohet lehtësisht në një tri këmbë ose të lidhet me një tub uji. Ajo ka një strukturë të guximshme metalike dhe plastike.

Kjo e bën kokën e spërkatësit shumë rezistente.

Në unazat e rregullimit është e mundur që me lehtësi të vendosni sektorin që të ujitet në interval nga 25 ° në 360 °.

Sektori i përzgjedhur është gjithmonë i dukshëm në unazat e rregullimit.

Grykë precize bronzi promovon shpërndarjen e saktë të ujit.

Falë pullës rrotulluese të madhe, të lehtë për t’u përdorur, diapazoni mund të vendoset. Kjo mund të vendoset nga 5 metra në një maksimum prej 12.5 metrash. Një sipërfaqe midis 75 metra katrorë dhe 490 metra katrorë mund të ujitet.

Lidhja e filetuar me të cilën është lidhur koka e spërkatësit ka një diametër prej 21 milimetra (G 1/2).

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)12.5
Default
GaranciDy vjet