8137-20 - Spërkatës impuls sektorët Premium Shfaq të madhe

8137-20 - Spërkatës impuls sektorët Premium

8137-20

Produkt i ri

Sipërfaqja e tokës 490 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 22 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 22 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,22 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

22,05 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kreu spërkatës impuls sektorët GARDENA Premium mund të jetë e lehtë të ngritur mbi një stol me tri këmbë ose i lidhur me një tub uji. Ka një të fuqishme strukturë metalike dhe plastike materiale.

Kjo e bën kreu i spërkatës shumë të qëndrueshme.

Në rregullimin unaza ju mund të lehtë të vendosur të sektorit për të ujitur në intervale kohore prej nga 25° në 360°.

Zonën e përzgjedhur është gjithmonë e dukshme në rregullimin unaza.

Grykë e saktësi bronzi promovon një të saktë shpërndarjen e ujit.

Në sajë të madh rrotullues knob të lehtë-to-use, ajo është e mundur për të vendosur varg. Kjo mund të jetë vendosur nga 5 metra për një maksimum prej 12.5 metra. Është e mundur për të ujitur një sipërfaqe prej 75 metra katrorë dhe 490 metra katrorë.

E ndërprerë lidhjen është i lidhur me kreun e spërkatës ka një diametër prej 21 mm (G 1/2).

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)12.5
Default
GaranciDy vjet