8136-20 - Spërkatës impuls sektorët Premium Shfaq të madhe

8136-20 - Spërkatës impuls sektorët Premium

8136-20

Produkt i ri

Sipërfaqja e tokës 490 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 28 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 28 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,28 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

28,99 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me spërkatës impuls sektorët GARDENA Premium ju lejon të ujit të pa probleme dhe mbi të mëdha të sipërfaqeve.

Ka një të fuqishme strukturë metalike dhe plastike materiale. Kjo e bën kreu i spërkatës shumë të qëndrueshme.

Në rregullimin unaza ju mund të lehtë të vendosur të sektorit për të ujitur në intervale kohore prej nga 25° në 360°. Zonën e përzgjedhur është gjithmonë e dukshme në rregullimin unaza.

Grykë e saktësi bronzi promovon një të saktë shpërndarjen e ujit.

Në sajë të madh rrotullues knob të lehtë-to-use, ajo është e mundur për të vendosur varg. Kjo mund të jetë vendosur nga 5 m në maksimum 12.5 m. Është e mundur për të ujitur një sipërfaqe prej 75 m2 dhe 490 m2.

E ndërprerë lidhjen është i lidhur me kreun e spërkatës dhe ka një diametër prej 21 mm (G 1/2).

Me spërkatës është montuar në një picket metalike.

Në sajë të kësaj, spërkatës impuls sektorët GARDENA Premium mund të jetë e fiksuar në mënyrë të sigurtë në tokë.

Ajo gjithashtu mund të hiqet lehtë dhe të pozicionuar në një tjetër zonë e lëndinë.

Me spërkatës është dhënë me një lidhës, e GARDENA Sistemit dhe kapak.

Mund të përdoret menjëherë. Përmes prizë rubinet GARDENA (art. 901), është e mundur për të lidhur së bashku disa nga sprinklers.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)12.5
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...