8138-20 - Spërkatëse impulsive Premium mbitokësore

8138-20

Produkt i ri

Zona e Irigueshme 490 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 70 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 70 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,70 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

70,53 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Spërkatësi impuls i sipërm me trekëmbëshin e palosshëm është një ndihmë e fortë kur është e nevojshme të ujitet bimë më të gjata. E montuar, është rreth 100 centimetra i gjatë.

Koka ka një strukturë të guximshme metalike dhe plastike. Kjo e bën atë shumë të qëndrueshëm.

Në unazat e rregullimit është e mundur që me lehtësi të vendosni sektorin që të ujitet në interval nga 25 ° në 360 °.

Sektori i përzgjedhur është gjithmonë i dukshëm në unazat e rregullimit.

Grykë precize bronzi promovon shpërndarjen e saktë të ujit.

Falë pullës rrotulluese të madhe, të lehtë për t’u përdorur, diapazoni mund të vendoset. Kjo mund të vendoset nga 5 metra në një maksimum prej 12.5 metrash.

Një sipërfaqe midis 75 metra katrorë dhe 490 metra katrorë mund të ujitet.

Bimët më të larta mund të ujiten pa probleme.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...