8138-20 - Spërkatës impuls për përmirësimin e Premium

8138-20

Produkt i ri

Sipërfaqja e tokës 490 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 70 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 70 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,70 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

70,53 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me spërkatës impuls për përmirësimin stol me tri këmbë kanate është një fuqishme të ndihmojnë kur është e nevojshme për të ujitur bimët më të larta. Ngritur është rreth 100 cm.

Printhead është një fuqishme strukturë metalike dhe plastike materiale. Kjo e bën atë shumë të qëndrueshme.

Në rregullimin unaza ju mund të lehtë të vendosur të sektorit për të ujitur në intervale kohore prej nga 25° në 360°.

Zonën e përzgjedhur është gjithmonë e dukshme në rregullimin unaza.

Grykë e saktësi bronzi promovon një të saktë shpërndarjen e ujit.

Në sajë të madh rrotullues knob të lehtë-to-use, ajo është e mundur për të vendosur varg. Kjo mund të jetë vendosur nga 5 metra për një maksimum prej 12.5 metra.

Është e mundur për të ujitur një sipërfaqe prej 75 metra katrorë dhe 490 metra katrorë.

Është e mundur për të ujitur pa probleme në bimët më të lartë.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...