8144-20 - spërkatës me turbina të rehatshme Shfaq të madhe

8144-20 - spërkatës me turbina të rehatshme

8144-20

Produkt i ri

Zona e Irigueshme 450 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 23 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 23 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,23 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

23,94 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Lëndinë mund të ujitet në heshtje falë spërkatësit të turbinave GARDENA Comfort.

Isshtë bërë nga një material i guximshëm plastik dhe për këtë arsye është veçanërisht i heshtur. Turbina e patentuar është rezistente ndaj papastërtisë. Ajo funksionon në heshtje dhe shpërndan ujin në mënyrë të barabartë falë sistemit të ujitjes me 2 zona dhe formës së veçantë të deflektorit.

Në unazat e rregullimit special është e mundur që me lehtësi të vendosni sektorin që të ujitet në intervalet nga 20 ° në 360 °. Sektori i përzgjedhur është gjithmonë i dukshëm në unazat e rregullimit.

Falë pullës rrotulluese të madhe, të lehtë për t’u përdorur, diapazoni mund të vendoset. Kjo mund të vendoset nga 5 metra në një maksimum prej 12 metrash.

Një sipërfaqe midis 75 m² dhe 450 m² mund të ujitet.

Spërkatësi është montuar në një kunj plastik. Kjo ju lejon ta siguroni në mënyrë të sigurt në tokë. Mund të hiqet lehtësisht dhe të vendoset në një zonë tjetër të lëndinës. Spërkatësi furnizohet me një lidhës dhe kapak të Sistemit GARDENA. Mund të përdoret menjëherë në kopsht.

Një filtër i lëvizshëm rrjetë mban papastërti. Mund të çmontohet dhe pastrohet lehtë. Nëse dëshironi të ujisni një zonë më të madhe, thjesht lidhni disa spërkatës duke përdorur lidhësin e rubinetit GARDENA (Art. 18201).

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)12
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...