8144-20 - Spërkatës turbinë Rehati Shfaq të madhe

8144-20 - Spërkatës turbinë Rehati

8144-20

Produkt i ri

Sipërfaqja e tokës 450 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 23 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 23 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,23 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

23,94 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në sajë të spërkatës turbinë Rehati GARDENA ju mund të ujit në heshtje në lëndinë.

Ajo është bërë e guximshëm plastike materiale dhe prandaj është veçanërisht i qetë. E turbinë është patentuar dhe është i poshtër-rezistente. Ajo punon në heshtje, dhe shpërndan ujë në mënyrë të barabartë në sajë të sistemit të ujitjes me 2 zona dhe të veçantë formën e deflector.

Në rregullimin unaza ju mund të lehtë të vendosur të sektorit për të ujitur në intervale kohore prej nga 20° në 360°. Zonën e përzgjedhur është gjithmonë e dukshme në rregullimin unaza.

Në sajë të madh rrotullues knob të lehtë-to-use, ajo është e mundur për të vendosur varg. Kjo mund të jetë vendosur nga 5 metra në një maksimum prej 12 metra.

Është e mundur për të ujitur një sipërfaqe prej 75 m2 dhe 450 m2.

Me spërkatës është montuar në një picket në plastike. Kjo ju lejon për të siguruar atë në mënyrë të sigurtë në tokë. Ajo gjithashtu mund të hiqet lehtë dhe të pozicionuar në një tjetër zonë e lëndinë. Me spërkatës është dhënë me një lidhës, e GARDENA Sistemit dhe kapak. Mund të përdoret menjëherë në kopsht.

Një filtër është një lëvizshëm gjobë rrjetë kurthe të poshtër. Mund të lehtë të disassembled dhe të pastrohen. Nëse ju doni të ujit një fushë më të zgjeruar, thjesht lidhni disa sprinklers duke përdorur prizë rubinet GARDENA (Nr 18201).

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)12
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...