8151-20 - 250 Spërkatës lëkundës Premium Shfaq të madhe

8151-20 - 250 Spërkatës lëkundës Premium

8151-20

Produkt i ri

Zona e Irigueshme 250 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 33 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 33 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,33 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

33,67 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Spërkatësi oshilues ARDmimi GARDENA 250 Premium krenohet me një dizajn të sofistikuar dhe përdorimin e materialeve të përparme.

Ka një strukturë të guximshme metalike dhe plastike me përbërës plastikë të butë dhe të rehatshëm. Kjo e bën spërkatësin jashtëzakonisht të fortë dhe rezistent.

Gama mund të rregullohet vazhdimisht nga 7 metra deri në një maksimum 17 metra, gjerësia e spërkatjes arrin një maksimum prej 15 metrash.

Isshtë e mundur të ujitet një sipërfaqe prej 105 metrash katrorë deri në maksimum 250 metra katrorë.

Spërkatës lëkundës Premium përmban një bar me grykë plastike të butë për lotim të njëtrajtshëm - nuk ka më pellgje në kopsht.

Për të ujitur në mënyrë optimale bimët më të larta, spërkatësi mund të ngjitet në trekëmbëshin e spërkatësit GARDENA. Për të ujitur zonat e ndryshme të kopshtit.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)17
Default
GaranciDy vjet