8151-20 - lekundese Sprinklers 250 Premium Shfaq të madhe

8151-20 - lekundese Sprinklers 250 Premium

8151-20

Produkt i ri

Sipërfaqja e tokës 250 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 33 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 33 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,33 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

33,67 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Çmim-fituese spërkatës lekundese 250 GARDENA Premium përmban një dizajn të sofistikuar dhe përdorimi i cutting-edge materiale.

Ka një guximshëm kornizë metalike dhe pjesëve plastike në të buta dhe të rehatshme materialit plastik. Kjo e bën të zgjohet tejet i guximshëm dhe i guximshëm.

Varg mund të korrigjohen vazhdimisht nga 7 metra deri në një maksimum prej 17 metra, gjerësia e llak të arrijë në një maksimum prej 15 metrash.

Është e mundur për të ujitur një sipërfaqe prej 105 metra katrorë deri në një maksimum prej 250 metra katrorë.

Lekundese sprinklers Premium është e pajisur me një bar me nozzles nga të butë materialit plastik për ujitje do të duhet të jenë uniforme - jo më shumë pellgje në kopsht.

Për ujë në një mënyrë optimale më të larta të pemëve ju mund të bashkëngjitni spërkatës në stol me tri këmbë për spërkatës GARDENA. Për të ujitur fushat e ndryshme të kopshtit.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)17
Default
GaranciDy vjet