Shitje! 1973-20 - lekundese Sprinklers aquazoom 250/2 Rehati Pamjen më të mëdha

1973-20

Gardena

1973-20 - lekundese Sprinklers aquazoom 250/2 Rehati

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 34 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 34 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,34 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

34,35 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Varg max. (m.)18
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

E Aquazoom 250/2 Rehati GARDENA spërkatës ideale për të pirë zona të vogla ose drejtkëndëshe, nga 25 m2 deri në një maksimum prej 250 m2.

Ajo mund të arrijë një gamë të ndryshueshme duke filluar nga 7 m në maksimum 18 m dhe ka një gjerësi prej spërkatje është e ndryshueshme nga 3.5 m deri në një maksimum prej 14 m.

Për ujë në një mënyrë optimale, bimët më të larta, ju mund të sigurtë të spërkatës në një stol me tri këmbë për spërkatës GARDENA. Në sajë të Aquazoom 250/2 Rehati GARDENA është e mundur për të arritur një të përsosur lotim e lëndinë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)18
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...