Shitje! Aquazoom 350/3 Rehati Pamjen më të mëdha

1977-20

Gardena

1977-20 - lekundese Sprinklers aquazoom 350/3 Rehati

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 47 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 47 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,47 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

47,65 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Varg max. (m.)21
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

E Aquazoom 350/3 Rehati GARDENA spërkatës ideale për lotim të ndryshme të sipërfaqeve në drejtkëndëshe nga 28 m2 në maksimum 350 m2.

Ka një gamë të ndryshueshme duke filluar nga 7 m deri në një maksimum prej 21 m dhe një gjerësi prej llak të rregullueshme nga 4 m deri në një maksimum prej 17 m.

Faleminderit për rrjedhën e kontrollit, ju mund të saktë të vendosur varg dhe gjerësia e llak. Për ujë në një mënyrë optimale më të larta të pemëve ju mund të bashkëngjitni spërkatës në stol me tri këmbë për spërkatës GARDENA.

Në këtë mënyrë është e mundur për të përshtatur të ujitjes për nevojat e kopshtit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)21
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...