Shitje! 1977-20 - lekundese Sprinklers aquazoom 350/3 Rehati Pamjen më të mëdha

1977-20

Gardena

1977-20 - lekundese Sprinklers aquazoom 350/3 Rehati

Sipërfaqja e tokës 350 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 47 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 47 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,47 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

47,65 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Varg max. (m.)21
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

E Aquazoom 350/3 Rehati GARDENA spërkatës ideale për lotim të ndryshme të sipërfaqeve në drejtkëndëshe prej 28 metra katrorë deri në një maksimum prej 350 metra katrorë.

Ka një gamë të ndryshueshme duke filluar nga 7 metra deri në një maksimum prej 21 metrash dhe një gjerësi prej llak të rregullueshme nga 4 metra deri në një maksimum prej 17 metrash.

Faleminderit për rrjedhën e kontrollit, ju mund të saktë të vendosur varg dhe gjerësia e llak. Për ujë në një mënyrë optimale më të larta të pemëve ju mund të bashkëngjitni spërkatës në stol me tri këmbë për spërkatës GARDENA.

Në këtë mënyrë është e mundur për të përshtatur të ujitjes për nevojat e kopshtit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)21
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...