Sunrise - topth Sobë 10.1 Kw kuqe Shfaq të madhe

Sybil - topth Sobë 9.4 Kw bordeaux

Sibilla - bordeaux

Produkt i ri

Më të vlerësuarat pushtet: 10.1 kw. Çeliku panele. Vëllimi i nxehtë: mc 240 max. Programues dhe e termostatit. Kontrollin e largët. Diametri sulm zorrën: 80 mm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1733 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1733 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 17,33 € .


1 733,68 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Një sobë e fuqishme, kompakt, dhe me efikasitet të lartë. Me dizajn modern është absolutisht e veçantë, dhe një furrë që të bëhet një pjesë të mobiljeve.

Furrë Agimit është positionable në dysheme, mirëmbajtjen dhe pastrimin, në sajë të masave të marra në fazën e projektimit, janë veçanërisht të thjeshtë.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)91