Shumë Airtght - topth Sobë 8.5 Kw bordeaux

Pretty Airtght - bordeaux

Produkt i ri

Ditore/javore programimit. Kontrollin e largët. Jashtëm termostatit. Anti mbinxehje.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1146 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1146 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 11,46 € .


1 146,80 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Komoditet, përballueshmërinë, modernizmi i formave dhe teknologjive të bëra në Itali: këtu janë të fshehtat e Topth Sobë Shumë, sa të gjithë të tjetër soba Krejt të Lirë Pikë Nga CADEL.

Në sajë të përdorimit të Fishekëve për ngrohje shtëpiake mund të kursehen e 50/60% të shpenzimeve për lëndëve djegëse të tjera (të gazit natyror, energjisë elektrike, vajguri, etj.). Ekonomike Avantazhin se ajo gjithashtu ju lejon për të kontribuar në ruajtjen e planetit dhe për të ardhmen, në fakt topth është e natyrshme të karburantit është shumë i qëndrueshëm në sajë të reja të prodhimit të bimëve dhe ripyllëzimi i eko-miqësore e shumicës së fishekëve në treg.

Këtë e Bukur Topth Sobë e Bukur, me një fuqi prej 8.5 KW, mund të ngrohjes deri në 205 metra kub, në shtëpinë tuaj. (vëllimi ngrohje kryesisht varet nga gjerësia e hapësirave të jetë i nxehtë, më shumë hapësira janë lehtësisht të lidhura dhe të hapur, furrë do të bëjë ajo në maksimum për punën e saj, në të kundërtën, në qoftë se ju vendosni në furrë në një mjedis që është shumë e vogël për nxehtësia kapaciteti i furrës dhe hapësira do të jetë shumë e fragmentuar dhe e vështirë për të arritur në furrë do të prodhojnë më pak nxehtësi).

Telekomandë PËRFSHIRË edhe punën.

Karakteristika të Pretty

Display comfort

Shfaq rehati programueshëm

Për të hyrë programeve të thjeshtë, të përditshme dhe të përjavshme.

Braciere in acciaio e ghisa

Brazier në çelik-dhe-gisa

Brazier në çelik dhe gisa sistemit me të gjallë në zjarr.

Deviazione fumi

Devijimi tymi

Devijimi tymi me një maksimum prodhimin e ngrohjes.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)67

Shkarkime

Free Point Instalimi Guide

Manual me shpjegime të hollësishme të instalimit dhe përdorimit këshilla soba modelit Free Point Nicës, Miriami, Cristal, Pretty, Kriss, Mary Tecna dhe Evo.

Shkarkime (5.54M)

Fleta e të dhënave PRETTY

Dimensionet dhe karakteristikat e sobë topth PRETTY FREE POINT

Shkarkime (506.84k)