Cadel Leonora - topth Sobë 7 Kw kuqe Shfaq të madhe

Leonora - topth Sobë 7 Kw kuqe

Leonora - rosso

Produkt i ri

Pannelli di rivestimento in acciaio smaltati

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 821 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 821 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 8,21 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

821,98 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Sobë Freepoint Leonora, apo fishekëve me çeliku panele, vëllimi i nxehtë 98-170 metër kub, fuqia e programuar, me telekomandë çorape, diametër 80 mm, pesha 80 Kg, dimensionet 57.5 x 48 x 94.5 cm.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)63