Daphne, 65 - topth Sobë 5.5 Kw bordeaux

Dafne 65 - bordeaux

Produkt i ri

Më të vlerësuarat prodhimit të energjisë (min-max): 3.0 -5.5 kW. Topth kapaciteteve tank (16.5 kg). Digital kontrollit të panelit. Zjarr derën me qeramike qelqi vetë-pastrimi. Mirëmbajtja e sistemit të dizajnuara për të minimizuar akumulimin e blozë. Timer të përditshme dhe të përjavshme. Termike efikasitetit (min - max) 87.2 - 81.0 %. Max Vëllimit të nxehtë: 160 m3.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1356 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1356 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 13,56 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 356,70 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Komoditet, përballueshmërinë, modernizmi i formave dhe teknologjive të bërë në Itali: këtu janë të fshehtat e Topth Sobë Atlantike, sikurse të gjithë të tjera soba markë, Olimpia Spendid.

Në sajë të përdorimit të Fishekëve për ngrohje shtëpiake mund të jetë i shpëtuar 50-60% e shpenzimeve për lëndëve djegëse të tjera (të gazit natyror, energjisë elektrike, vajguri, etj.). Ekonomike Avantazhin se ajo gjithashtu ju lejon për të kontribuar në ruajtjen e planetit dhe për të ardhmen, në fakt topth është e natyrshme të karburantit është shumë i qëndrueshëm në sajë të reja të prodhimit të bimëve dhe ripyllëzimi i eko-miqësore e shumicës së fishekëve në treg.

Këtë e bukur stufa Topth Dafne 65, me një fuqi prej 5.5 KW, mund të ngrohjes deri në 160 metra kub në shtëpinë tuaj, (vëllimi i ngrohjes kryesisht varet nga gjerësia e hapësirave të jetë i nxehtë, më shumë hapësira janë lehtësisht të lidhura dhe të hapur, furrë do të bëjë ajo në maksimum për punën e saj, në të kundërtën, në qoftë se ju vendosni në furrë në një mjedis që është shumë e vogël për nxehtësia kapaciteti i furrës dhe hapësira do të jetë shumë e fragmentuar dhe e vështirë për të arritur në furrë do të prodhojnë më pak nxehtësi).

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)87

Shkarkime