Camilla - topth Sobë 4.6 Kw fildishtë

Camilla - avorio

Produkt i ri

Paneli në pikturuar çeliku. Vëllimi i nxehtë: mc 40-100. Programues dhe e termostatit. Anën e shkarkimit dhe të pasme të shkarkimit me mm tub 80.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 644 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 644 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,44 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
48,56 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

644,16 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E topth sobë Camilla Zjarr Pikë është kompakte, e sigurt, efikas, dhe, mbi të gjitha, me një unbeatable cilësi/çmim raporti.

Në sajë të madhësisë së vogël të mund të vendoset në çdo cep të shtëpisë.
Ideale për dhoma më të vogla, furrë, dhe Camilla mund të futet në një camper van, karvanët, shtëpitë prej druri, mal chalets dhe mini-apartamente.
Dimensionet janë reduktuar por ngrohjes është një e vërtetë topth furrë.

Aftësia për të le jashtë tymin anash, superiorly, apo nga prapa në radhë të përfunduar instalimin shkathtësi e Camilla.

Edhe nëse ekonomia e klasës, Camilla ka aftësinë për të menaxhuar dhe të programuar si topth e sipërme të spektër.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Më të vlerësuarat pushtet min. (Kw)4
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)5.3
Nominale të jepnin82.5
Heatable Vëllimi min. (mp)40
Heatable Volume max. (mp)100
Tank fishekëve (Kg)4.7
Lëndë djegësefishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)0.4
Orë të konsumit max. (Kg)1.1
Gripi shter pasmeØ 80 mm
Shter anënØ 80 mm
Ductedjo
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)54.7
Lartësia (cm)70
Thellësia (cm)26.5
Pesha (kg)40
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet