Dielli - topth Sobë 11 kw zi Pamjen më të mëdha

Sole - nero goffrato

Punto Fuoco

Dielli - topth Sobë 11 kw zi embossed

Topth sobë 11 kw

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1123 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1123 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 11,23 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 123,45 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Më të vlerësuarat pushtet min. (Kw)3.2
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)9
Nominale të jepnin86.5
Heatable Vëllimi min. (mp)140
Heatable Volume max. (mp)200
Tank fishekëve (Kg)13.5
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)0.7
Orë të konsumit max. (Kg)2.2
Gripi shter pasmeØ 80mm
Shter anënØ 80 mm
Ductedsi
Gjerësia (cm)84.1
Lartësia (cm)102.1
Thellësia (cm)26.8
Pesha (Kg)99.8
GaranciDy vjet

Më shumë info

Soba Zjarr Pikë janë të prodhuara tërësisht në Itali me numerike kontrollin e makinave dhe me shumë personelin e kualifikuar.

Të rreptë testet dhe kontrollet janë besuar më të respektuar dhënien organet ndërkombëtare, kombinuar me një ndarje të specialistëve, janë në bazë të procesit të prodhimit të stufa Zjarri Pikë.

Kjo siguron shkëlqyer cilësinë e produktit dhe të certifikuar soba janë tejet të besueshme dhe të qetë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Më të vlerësuarat pushtet min. (Kw)3.2
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)9
Nominale të jepnin86.5
Heatable Vëllimi min. (mp)140
Heatable Volume max. (mp)200
Tank fishekëve (Kg)13.5
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)0.7
Orë të konsumit max. (Kg)2.2
Gripi shter pasmeØ 80mm
Shter anënØ 80 mm
Ductedsi
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)84.1
Lartësia (cm)102.1
Thellësia (cm)26.8
Pesha (Kg)99.8
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkuar