Noa - 6.3 Kw sobë me topth të bardhë Shfaq të madhe

Noa - 6.3 Kw sobë me topth të bardhë

Noa - bianco

Produkt i ri

Sobë me pelet 6.3 kw

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 684 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 684 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,84 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

684,73 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Noa është sobë ideale për dhoma të vogla falë dimensioneve të zvogëluara në gjerësi dhe thellësi (vetëm 37 cm!) Të cilat lejojnë instalimin edhe në hapësira të mbyllura.

Fuqia dhe efikasiteti i djegies prej 6.3 Kw ju lejojnë të ngrohni dhoma në 120 metra kub.

Pajisur me programues dhe telekomandë.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)50