Në topth Sobë nga 9.2 Kw kuqe Pamjen më të mëdha

Nella - rosso

Punto Fuoco

Në topth Sobë nga 9.2 Kw kuqe

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1035 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1035 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 10,35 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 035,48 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lëndë djegëseFishekëve
Gripi shter pasmeØ 80mm
Ductedsi
Pesha (Kg)70
GaranciDy vjet

Më shumë info

Në ngrohës është ideal për mjedise të mesme në sajë të reduktuar përmasat në gjerësi dhe thellësi (vetëm 40 inç), e cila lejon instalimin edhe në hapësira të ngushta.

Fuqia e 9.2 Kw dhe efikasitetit në djegie të lejojë për të ngrohur mjediset janë në 160 metra kub. Furrë është ducted.

Me programues dhe kontrollin e largët.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lëndë djegëseFishekëve
Gripi shter pasmeØ 80mm
Ductedsi
Dimensioni e peso
Pesha (Kg)70
Default
GaranciDy vjet