Hapësira e kaldajave të Ilaria Hydro - Pellet 17.5 Kw Tortora Shfaq të madhe

Hapësira e kaldajave të Ilaria Hydro - Pellet 17.5 Kw Tortora

98017-92

Produkt i ri

Sobë për ngrohje me topth 17,5 kw

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1966 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1966 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 19,66 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.
Calculate Delivery Cost

1 966,64 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ilaria është termo sobë ideale për dhoma të mesme / të mëdha. Falë dimensioneve të zvogëluara në gjerësi dhe thellësi (vetëm 55.3 cm) që lejojnë instalimin edhe në hapësira të mbyllura.

Fuqia prej 17,5 Kw dhe efikasiteti në djegie ju lejojnë të ngrohni dhoma në 350 metra kub.

Pajisur me programues dhe telekomandë.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Fuqia djegur min. (Kw)4.5
Fuqia djegur max. (Kw)17.5
Nominale të jepnin91.5
Nominale të performancës max. (%)95.5
Heatable Vëllimi min. (mp)250
Heatable Volume max. (mp)350
Tank fishekëve (Kg)23
Lëndë djegësefishekëve
Gripi shter pasmeØ 80 mm
Ductedjo
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)48.1
Lartësia (cm)105,6
Thellësia (cm)55.3
Pesha (kg)114
Default
GaranciDy vjet