Ofrimit të lirë Hidrocentralet e 20 - druri topth ngrohje furrë 20 Kw Pamjen më të mëdha

901622800

Punto Fuoco

Hidrocentralet e 20 - druri topth ngrohje furrë 20 Kw

Druri topth ngrohje furrë 20 kw - gri Ngjyra, silikoni.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2110 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2110 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 21,10 € .


2 110,60 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia djegur min. (Kw)2.9
Fuqia djegur max. (Kw)6.3
Nominale të jepnin87.5
Nominale të performancës max. (%)92
Heatable Vëllimi min. (mp)50
Heatable Volume max. (mp)120
Tank fishekëve (Kg)10
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)1.1
Orë të konsumit max. (Kg)4.3
Gripi shter pasmeØ 80mm
Ductedno
Gjerësia (cm)37.8
Lartësia (cm)89
Thellësia (cm)38.8
Pesha (Kg)50
GaranciDy vjet

Më shumë info

I hidrocentraleve të 20 është një termo-sobë është ideale për të të mesme/të madhe të vendit. Në sajë të reduktuar përmasat në gjerësi dhe thellësi (vetëm 60,5 cm), e cila lejon instalimin edhe në hapësira të ngushta.

Fuqia e 20 Kw dhe efikasitetit në djegie të lejojë të ngrohtë mjedise janë 400 metra katrorë.

Me programues dhe kontrollin e largët.

Efikasitetin e energjisë klasa A+

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Fuqia djegur min. (Kw)2.9
Fuqia djegur max. (Kw)6.3
Nominale të jepnin87.5
Nominale të performancës max. (%)92
Heatable Vëllimi min. (mp)50
Heatable Volume max. (mp)120
Tank fishekëve (Kg)10
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)1.1
Orë të konsumit max. (Kg)4.3
Gripi shter pasmeØ 80mm
Ductedno
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)37.8
Lartësia (cm)89
Thellësia (cm)38.8
Pesha (Kg)50
Default
GaranciDy vjet