Ofrimit të lirë Hidro 24 - kazan-sobë druri topth 24 Kw Pamjen më të mëdha

901659900

Punto Fuoco

Hidro 24 - kazan-sobë druri topth 24 Kw

Druri topth ngrohje furrë, 24 kw - gri Ngjyra, silikoni.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2188 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2188 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 21,88 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

2 188,86 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia djegur min. (Kw)2.9
Fuqia djegur max. (Kw)6.3
Nominale të jepnin87.5
Nominale të performancës max. (%)92
Heatable Vëllimi min. (mp)50
Heatable Volume max. (mp)120
Tank fishekëve (Kg)10
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)1.1
Orë të konsumit max. (Kg)4.3
Gripi shter pasmeØ 80mm
Ductedno
Gjerësia (cm)37.8
Lartësia (cm)89
Thellësia (cm)38.8
Pesha (Kg)50
GaranciDy vjet

Më shumë info

Hidro 24 është termo-sobë është ideale për të të mesme/të madhe të vendit. Në sajë të reduktuar përmasat në gjerësi dhe thellësi (vetëm 60,5 cm), e cila lejon instalimin edhe në hapësira të ngushta.

Fuqia e 20 Kw dhe efikasitetit në djegie të lejojë të ngrohtë mjedise janë 400 metra katrorë.

Me programues dhe kontrollin e largët.

Efikasitetin e energjisë klasa A+

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Fuqia djegur min. (Kw)2.9
Fuqia djegur max. (Kw)6.3
Nominale të jepnin87.5
Nominale të performancës max. (%)92
Heatable Vëllimi min. (mp)50
Heatable Volume max. (mp)120
Tank fishekëve (Kg)10
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)1.1
Orë të konsumit max. (Kg)4.3
Gripi shter pasmeØ 80mm
Ductedno
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)37.8
Lartësia (cm)89
Thellësia (cm)38.8
Pesha (Kg)50
Default
GaranciDy vjet