Giusy Plus - topth Sobë ducted nga 9.2 Kw bardhë Pamjen më të mëdha

Giusy Plus - bianco

La Nordica Extraflame

Giusy Plus - topth Sobë ducted nga 9.2 Kw bardhë

Ducted. Ngjyra e bardhë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1415 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1415 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 14,15 € .


1 415,47 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia djegur min. (Kw)2.7
Fuqia djegur max. (Kw)9.2
Më të vlerësuarat pushtet min. (Kw)2.4
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)8
Nominale të jepnin86.7
Nominale të performancës max. (%)90.1
Heatable Volume max. (mp)230
Tank fishekëve (Kg)15
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)0.6
Orë të konsumit max. (Kg)1.9
Gripi shter pasmeØ 80mm
Shter gripit sipërmeØ 80 mm
Ductedsi
Gjerësia (cm)49.8
Lartësia (cm)102.2
Thellësia (cm)50.4
Pesha (Kg)90
GaranciDy vjet

Më shumë info

Topth sobë me të ajrosura kanal me temperaturë të lartë pikturuar çeliku që mbulojnë dhe majolica krye.

Gize firebox lëvizshëm hirit sirtar. Mundësia për të lidhur shter tymi prapa ose të lartë. Ventilimit të detyruar dhe të përjavshme të programimit.

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Fuqia djegur min. (Kw)2.7
Fuqia djegur max. (Kw)9.2
Më të vlerësuarat pushtet min. (Kw)2.4
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)8
Nominale të jepnin86.7
Nominale të performancës max. (%)90.1
Heatable Volume max. (mp)230
Tank fishekëve (Kg)15
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)0.6
Orë të konsumit max. (Kg)1.9
Gripi shter pasmeØ 80mm
Shter gripit sipërmeØ 80 mm
Ductedsi
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)49.8
Lartësia (cm)102.2
Thellësia (cm)50.4
Pesha (Kg)90
Default
GaranciDy vjet