• I ri
  Giusy Plus - topth Sobë ducted nga 9.2 Kw pergamenë
  • Giusy Plus - topth Sobë ducted nga 9.2 Kw pergamenë

  Giusy Plus - topth Sobë ducted nga 9.2 Kw pergamenë

  Rishikimi (0)
  1 048,00 EUR

  Ducted.

  Sasi :
   Vlerësimet dhe vlerësimet e klientëve
  Askush nuk ka postuar një përmbledhje ende
  në këtë gjuhë  • Politiche per la sicurezza (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)
  • Politiche per le spedizioni (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)
  • Politiche per i resi (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Topth sobë me të ajrosura kanal me temperaturë të lartë pikturuar çeliku që mbulojnë dhe majolica krye.

  Gize firebox lëvizshëm hirit sirtar. Mundësia për të lidhur shter tymi prapa ose të lartë. Ventilimit të detyruar dhe të përjavshme të programimit.

  La Nordica Extraflame
  Giusy Evo - pergamena
  10 Artikuj

  Referencat specifike

  Shkarko

  Fletë teknike Giusy Evo

  Fletë të dhëna teknike për sobat e peletit Giusy Evo

  Shkarko (186.21k)

  Për momentin nuk ka komente nga klientët.

  Shkruani rishikimin tuaj
  Giusy Plus - topth Sobë ducted nga 9.2 Kw pergamenë
   Shqyrtime

  Bëhu i pari që do të shkruash vlerësimin tënd !