TPV100MMBSP - 1"Solenoid valve Pamjen më të mëdha

TPV100MMBSP

TORO Irrigazione

TPV100MMBSP - 1"Solenoid valve

Sulmi mashkull/mashkull. Me vetë-pastrimin e sistemit. Pa rrjedhë rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 25 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 25 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,25 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

25,20 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Kërko për një valvul për rezidenciale dhe komerciale aplikimet e plotë e konfigurimit, dhe në të njëjtën kohë të volitshme, është e gjatë, në sajë të reja valve Bull Seri TPV 1".

Këto valvula janë të fuqishme, pluhur-rezistente, me një komplet të funksioneve që i janë ideale për të gjitha llojet e rezidenciale dhe komerciale aplikime nga pikoj të lartë të parasë.

Ju mund të zgjidhni nga një gamë të gjerë të opsioneve në kushtet e hyrjes dhe të daljes për të përmbushur çdo nevojë të veçantë.

Patentuar DBS Teknologjisë (Mbeturinat Anashkalojë sistemit për bartjen e mbeturinave) siguron valve funksionalitetin në pothuajse të gjitha pista ujë aplikimet dhe siguron besueshmërinë e valve edhe në më kushte të vështira, pa të brendshme filtra.

Ju mund të mbështetet në to për të gjithë profesionale instalimeve.

Ndërprerë trup, i qetë, ose notched për të përmbushur ndonjë nevojë e posaçme.

Në mesin e jashtëzakonshme rrjedhën karakteristika përfshijnë operimin në një nivel të ulët normat rrjedhin (deri në 0.4 l/min) për të dalë aplikacionet dhe të ulët të fërkimit humbjes se konkurrent kryesor e produktit.

E fuqishme diafragmë-Santoprene garanci të besueshme, të rregullt dhe pozitiv në funksionimin rrjedhje prova.

Në modelet me sulm Shqip-nga-Shqip, sistemi ZAM NDALUAR me patentë-në pritje dhe parandalon pengimin e shkarkimit hapjen e valvulave për shkak të zam për PVC.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...