Shitje! P220-23-56 - 1" Solenoid valve 1/2 Pamjen më të mëdha

P220-23-56

TORO Irrigazione

P220-23-56 - 1" Solenoid valve 1/2

Sulmi femër/femër. Në përforcuar Najloni. Me rrjedhën rregullatori.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

96,80 € tatimore incl.

-20%

121,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i sulmit1,5"
Madhësia bashkangjitje1" 1/2
Presioni0.7-15 bar
Sistemet elektrikesi
Link për këndisi
Në përputhje lidhjesi
Ent/Usc: Ndërprerë Femrasi
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkullno
Manual rregullimin e rrjedhjessi
Presioni rregullatorino
Hapja me të brendshme thahetsi
Pajisja vetë-pastrimisi
TrupiVetroresina
Sistemet hidraulike-kontrollino
Ent/Usc: Ngjitjeno
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjeno
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativesi
Rrjedhin varg113.6-416.4 l/min
Gjerësia (cm)9.2
Lartësia (cm)18.4
Garancisi

Më shumë info

Këto valvula në najloni mbushur me xhami profesionale janë projektuar posaçërisht për aplikimet komerciale me presione deri në 220 psi, por gjithashtu kanë mundësinë për të presionit të rregullojë rrjedhën përmes valve diku nga 5-100 psi.

Gozhdë-Roje™ solenoid (fakultativ) karakteristika shumë të ulët të energjisë konsumit, e cila redukton madhësinë e kërkesave të kabllor mundëson operacioni i njëkohshëm i të dyfishtë numri i valvulave në një transformator dhe ul fuqinë shpenzimet.

E saktë, presioni i kontrollit alternativë me dizajn të thirrës EZReg kompakte (mund të jetë i instaluar në fabrikë). Teknologjia nuk ka të bëjë fërkimit humbje ndryshe nga konkurruese të valvulave.

Presioni i rregullon në elektrike ose manual modes dhe është serviceable nën presion.

Valve Schradertype ndërtuar në standard për verifikimin e poshtme presion.

Valvulat janë në dispozicion me solenoid-P mbyllje DC para-instaluar.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1,5"
Madhësia bashkangjitje1" 1/2
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.2
Lartësia (cm)18.4
Default
Presioni0.7-15 bar
Sistemet elektrikesi
Link për këndisi
Në përputhje lidhjesi
Ent/Usc: Ndërprerë Femrasi
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkullno
Manual rregullimin e rrjedhjessi
Presioni rregullatorino
Hapja me të brendshme thahetsi
Pajisja vetë-pastrimisi
TrupiVetroresina
Sistemet hidraulike-kontrollino
Ent/Usc: Ngjitjeno
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjeno
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativesi
Rrjedhin varg113.6-416.4 l/min
Garancisi

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar