264 - valve Solenoid, 3/4" Pamjen më të mëdha

264-06-03

TORO Irrigazione

264-06-03 - valve Solenoid, 3/4"

Sulmi mashkull/mashkull. Pa rrjedhë rregullatori. Në një nivel të ulët të rrjedhë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 25 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 25 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,25 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

25,05 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje3/4"
Presioni0.7-10 bar
Sistemet elektrikesi
Link për këndino
Në përputhje lidhjesi
Ent/Usc: Ndërprerë Femrano
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkullsi
Pajisja vetë-pastrimisi
TrupiABS
Sistemet hidraulike-kontrollino
Rrjedhin varg0.9-1.1 l/min
Gjerësia (cm)10.2
Lartësia (cm)7.6
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Valvula 264 është ideale të mëdha në pronat private të vogla dhe ndërmarrjeve komerciale, dhe është veçanërisht e efektshme kur uji përmban sasi të mbeturinave nga të mesëm të ulët. Ndërsa të tjerë valvula mund të bllokoj të lehtë në këto kushte, kjo valve do të vazhdojnë të operojnë.

E fuqishme kapak Zytel përforcuar fibra qelqi në valve 264 ofron një përvojë të stabilitetit të presionit, e kombinuar me të gjatë jetës të garantuar nga çeliku inox pranvera e diferencuar në membranën dhe nga pin i matur auto-pastrimi (në elektrike modele).

Membrana e plotë gome siguron një të besueshme mbyllje me leve watertight.

Toro ofron një dy-vit garanci për të gjitha valvulave të serisë 260.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje3/4"
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)10.2
Lartësia (cm)7.6
Default
Presioni0.7-10 bar
Sistemet elektrikesi
Link për këndino
Në përputhje lidhjesi
Ent/Usc: Ndërprerë Femrano
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkullsi
Pajisja vetë-pastrimisi
TrupiABS
Sistemet hidraulike-kontrollino
Rrjedhin varg0.9-1.1 l/min
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...