100-HV-MM - 1"Solenoid valve Pamjen më të mëdha

100-HV-MM

Rain Bird

100-HV-MM - 1"Solenoid valve

Sulmi mashkull/mashkull. Pa rrjedhë rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 13 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 13 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,13 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

13,96 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje1"
Presioni1-10.3 bar
Sistemet elektrikeju
Link për këndiasnjë
Në përputhje lidhjeju
Ent/Usc: Ndërprerë Femraasnjë
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkullju
Manual rregullimin e rrjedhjesasnjë
Presioni rregullatoriasnjë
Hapja me të brendshme thahetju
Pajisja vetë-pastrimiju
TrupiPolypropylene/Tekstil Me Fije Qelqi
Sistemet hidraulike-kontrollino
Ent/Usc: Ngjitjeno
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjeno
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativeno
Rrjedhin varg0.05-6.82 m3/h
Gjerësia (cm)7.9
Lartësia (cm)11.7
Thellësia (cm)11.2
GaranciDy vjet

Më shumë info

Lehtësinë e mirëmbajtjes:

Vida mungon) për mirëmbajtjen e lehtë.
Qasje të shpejtë në diafragmë me vetëm katër vida.
Referencë cipë të besueshëm të shërbimit.

Besueshmëria:

Trupi në polypropylene të përforcuar me fibra qelqi për një forcë më të madhe.
Dizajni normalisht mbyllur me të kundërt të rrjedhës.
Mirëmbajtja pa probleme, me vetëm disa komponentëve.
Diafragma Buna-N me filtër pilot 200 mikron vetë-pastrimi dhe çelik çeliku pranverë.

Shkathtësi:

Përdorshëm në sistemet me nivel të ulët rrjedhën dhe (femra x femër me një mekanizëm për rrjedhën e kontrollit)
Pajisje për shkarkimin jashtë manual për larjen e papastërtitë dhe mbeturinat gjatë instalimit dhe sistemit të fillojë-up.
Pajisja me të brendshme shter, për manualin e operimit pa rrjedhje të ujit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje1"
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)7.9
Lartësia (cm)11.7
Thellësia (cm)11.2
Default
Presioni1-10.3 bar
Sistemet elektrikeju
Link për këndiasnjë
Në përputhje lidhjeju
Ent/Usc: Ndërprerë Femraasnjë
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkullju
Manual rregullimin e rrjedhjesasnjë
Presioni rregullatoriasnjë
Hapja me të brendshme thahetju
Pajisja vetë-pastrimiju
TrupiPolypropylene/Tekstil Me Fije Qelqi
Sistemet hidraulike-kontrollino
Ent/Usc: Ngjitjeno
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjeno
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativeno
Rrjedhin varg0.05-6.82 m3/h
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar