EZP-02-54 - 1"Solenoid valve Pamjen më të mëdha

EZP-02-54

TORO Irrigazione

EZP-02-54 - 1"Solenoid valve

Sulmi mashkull/mashkull. Pa rrjedhë rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

17,76 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje1"
Presioni0.7-10 bar
Sistemet elektrikesi
Link për këndino
Në përputhje lidhjesi
Ent/Usc: Ndërprerë Femrano
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkullsi
Manual rregullimin e rrjedhjesno
Presioni rregullatorino
Hapja me të brendshme thahetsi
Pajisja vetë-pastrimino
TrupiPVC
Sistemet hidraulike-kontrollino
Ent/Usc: Ngjitjeno
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjeno
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativeno
Rrjedhin varg0.9-113.5 l/min
Gjerësia (cm)7.5
Lartësia (cm)13
Thellësia (cm)14
Garanci30-35 gr/mq

Më shumë info

Struktura, me kokën enë të serisë EZ-Flo Plus dhe EZ Flo II bërë këto produkte zgjidhja më e mirë për të banimit aplikimet.

Në sajë të sistemit me kufje ndërprerë unazë dhe të lartë-forcë (nuk vida është e nevojshme), këto valvula të ju lejojnë për të kryer operacionet e mirëmbajtjes dhe ndihmës në të gjitha thjeshtësi.

E qëndrueshme diafragmë Santoprene gome, të përforcuar me dy buzë të palosur vazhdojë me jetë të dobishme të valvulave dhe parandalon rrjedhjet.

Valvula seri EZ-Flo Plus dhe EZ Flo II janë të pajisur me sistemet e gjakderdhje të brendshme dhe të jashtme. Gjakderdhje të brendshme rezulton në një kursim të ujit, derisa të jashtëm ndenja përjashton mbeturina. Të pastrojë zorrën e lundrues lejon zgjerimit termik pa ndikuar performancën.

Materiali është i butë, por i guximshëm hermetik nënshkrimin e Bunës-N diafragmë siguron një rrjedhje të lirë të nënshkruar mes ndenjëse plastike dhe gome diafragma e përforcimeve EZ-Flo Plus. Vulosëse pengon mbeturinat e bën të qajë membrana, një problem që shpesh ndodh në membranën e pastër gome. Kjo vulë eliminon rrezikun e humbjeve.

Përforcimeve EZ-Flo Plus dhe EZ Flo II janë bërë nga PVC, shumë rezistente ndaj rrezeve UV dhe e korrozionit-provë, najloni të përforcuar me fibra qelqi dhe çeliku inox. Janë ndërtuar posaçërisht për të fundit për një kohë të gjatë.

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje1"
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)7.5
Lartësia (cm)13
Thellësia (cm)14
Default
Presioni0.7-10 bar
Sistemet elektrikesi
Link për këndino
Në përputhje lidhjesi
Ent/Usc: Ndërprerë Femrano
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkullsi
Manual rregullimin e rrjedhjesno
Presioni rregullatorino
Hapja me të brendshme thahetsi
Pajisja vetë-pastrimino
TrupiPVC
Sistemet hidraulike-kontrollino
Ent/Usc: Ngjitjeno
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjeno
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativeno
Rrjedhin varg0.9-113.5 l/min
Garanci30-35 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar