P220-23-96 - 1"Solenoid valve 1/2 Shfaq të madhe

P220-23-96 - 1"Solenoid valve 1/2

P220-23-96

Produkt i ri

Sulmi femër/femër. Në përforcuar Najloni. Me latching solenoid. Me rrjedhën rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 155 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 155 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,55 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

155,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Këto valvula në najloni mbushur me xhami profesionale janë projektuar posaçërisht për aplikimet komerciale me presione deri në 220 psi, por gjithashtu kanë mundësinë për të presionit të rregullojë rrjedhën përmes valve diku nga 5-100 psi.

Gozhdë-Roje™ solenoid (fakultativ) karakteristika shumë të ulët të energjisë konsumit, e cila redukton madhësinë e kërkesave të kabllor mundëson operacioni i njëkohshëm i të dyfishtë numri i valvulave në një transformator dhe ul fuqinë shpenzimet.

E saktë, presioni i kontrollit alternativë me dizajn të thirrës EZReg kompakte (mund të jetë i instaluar në fabrikë). Teknologjia nuk ka të bëjë fërkimit humbje ndryshe nga konkurruese të valvulave.

Presioni i rregullon në elektrike ose manual modes dhe është serviceable nën presion.

Valve Schradertype ndërtuar në standard për verifikimin e poshtme presion.

Valvulat janë në dispozicion me solenoid-P mbyllje DC para-instaluar.

Ndërtimi karakteristika P220

Nylon Riempito con Vetro di Lunga Durata

Najloni të Mbushur me Gotë të Gjatë të Qëndrueshme

Siguron funksionimin e P220 në presioneve deri në 15 bar.

Controllo della Pressione di Precisione Opzionale

Kontrolli i Presionit Saktësi Fakultative

Pajisja EZReg kompakt instaluar me teknologji të knob (ju mund të intallarlo në fushë, pa nevojën për të hequr solenoid)

Sfiato Manuale Interno ed Esterno

Ndenja Udhëzues i Brendshëm dhe i Jashtëm

Mban zorrë e valve është e thatë, dhe është e lehtë për t'u përdorur.

Valvola Americana Preintallata

Valve Amerikane Preintallata

Verifikimin e poshtme presion shumë të thjeshtë.

Elevata Protezione Contro i Fulmini

Të Lartë Të Mbrojtjes Kundër Rrufeja

Në gjendje të përballojë një rrufe të tensionit më të madhe se 20.000 volt.

Filtro a Rete sui Modelli da 2'' e 3''

Rrjetë filtër në Modelet me 2" dhe 3"

Lejon filtrimin e në rrjedhën e sipërme të ujit për të siguruar jo të bllokojnë ndodh brenda valve.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmitfemer / femer
Madhësia bashkangjitje1 1/2 "
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.2
Lartësia (cm)18.4
Default
Presioni0,7-15 bar
Sistemet elektrikenjë
Link për këndinjë
Në përputhje lidhjenjë
Ent/Usc: Ndërprerë Femranjë
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkulljo
Manual rregullimin e rrjedhjesnjë
Presioni rregullatorijo
Hapja me të brendshme thahetnjë
Pajisja vetë-pastriminjë
Trupitekstil me fije qelqi
Sistemet hidraulike-kontrollijo
Ent/Usc: Ngjitjejo
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjejo
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativenjë
Rrjedhin varg113.6-416.4 l / miN
GaranciPesë vjet

Shkarkime

Broshurë P220

Manuali i përdorimit me udhëzime për instalimin dhe përdorimin e valvulës solenoid TORO Irrigation P220 Plus.

Shkarkime (72.92k)