100-DV - 1"Solenoid valve

100-DV

Produkt i ri

Sulmi femër/femër. Pa rrjedhë rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 24 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 24 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,24 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

24,53 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Plastike solenoid valve pajisur me:

Rrjedha pilot me dy filtrim i projektuar për maksimumin e besueshmërisë.
Membranës është i balancuar nga presionet për një kohëzgjatje më të gjatë.
Efikas solenoid mishëruar të ulët të energjisë konsumit me një kumarxhi dhe ndërtuar në filtër për 200 mikron.

Lehtë për mirëmbajtje:

Manuali i kontrollit ON/OFF eff ettuabile duke u kthyer në një tremujor të kthehet solenoid.
Pajisje të brendshme pa spillage e ujit.
Pajisje të shkarkimit në atmosferë: kjo i lejon pastrimin e sistemit nga materiali në suspendim. Rekomanduar në start-up dhe riparimet e sistemit.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmitfemer / femer
Madhësia bashkangjitje1 "
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)8.4
Lartësia (cm)11.4
Thellësia (cm)11.1
Default
Presioni1-10.4 bar
Sistemet elektrikenjë
Link për këndijo
Në përputhje lidhjenjë
Ent/Usc: Ndërprerë Femranjë
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkulljo
Manual rregullimin e rrjedhjesjo
Presioni rregullatorijo
Hapja me të brendshme thahetnjë
Pajisja vetë-pastriminjë
TrupiPVC
Sistemet hidraulike-kontrollijo
Ent/Usc: Ngjitjejo
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjejo
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativejo
Rrjedhin varg0.24-9 m3 / orë
GaranciPesë vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime