P220-23-54 - 1"Solenoid valve Shfaq të madhe

P220-23-54 - 1"Solenoid valve

P220-23-54

Produkt i ri

Sulmi femër/femër. Në përforcuar Najloni. Me rrjedhën rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 85 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 85 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,85 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

85,66 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Këto valvula në najloni mbushur me xhami profesionale janë projektuar posaçërisht për aplikimet komerciale me presione deri në 220 psi, por gjithashtu kanë mundësinë për të presionit të rregullojë rrjedhën përmes valve diku nga 5-100 psi.

Gozhdë-Roje™ solenoid (fakultativ) karakteristika shumë të ulët të energjisë konsumit, e cila redukton madhësinë e kërkesave të kabllor mundëson operacioni i njëkohshëm i të dyfishtë numri i valvulave në një transformator dhe ul fuqinë shpenzimet.

E saktë, presioni i kontrollit alternativë me dizajn të thirrës EZReg kompakte (mund të jetë i instaluar në fabrikë). Teknologjia nuk ka të bëjë fërkimit humbje ndryshe nga konkurruese të valvulave.

Presioni i rregullon në elektrike ose manual modes dhe është serviceable nën presion.

Valve Schradertype ndërtuar në standard për verifikimin e poshtme presion.

Valvulat janë në dispozicion me solenoid-P mbyllje DC para-instaluar.

Ndërtimi karakteristika P220

Nylon Riempito con Vetro di Lunga Durata

Najloni të Mbushur me Gotë të Gjatë të Qëndrueshme

Siguron funksionimin e P220 në presioneve deri në 15 bar.

Controllo della Pressione di Precisione Opzionale

Kontrolli i Presionit Saktësi Fakultative

Pajisja EZReg kompakt instaluar me teknologji të knob (ju mund të intallarlo në fushë, pa nevojën për të hequr solenoid)

Sfiato Manuale Interno ed Esterno

Ndenja Udhëzues i Brendshëm dhe i Jashtëm

Mban zorrë e valve është e thatë, dhe është e lehtë për t'u përdorur.

Valvola Americana Preintallata

Valve Amerikane Preintallata

Verifikimin e poshtme presion shumë të thjeshtë.

Elevata Protezione Contro i Fulmini

Të Lartë Të Mbrojtjes Kundër Rrufeja

Në gjendje të përballojë një rrufe të tensionit më të madhe se 20.000 volt.

Filtro a Rete sui Modelli da 2'' e 3''

Rrjetë filtër në Modelet me 2" dhe 3"

Lejon filtrimin e në rrjedhën e sipërme të ujit për të siguruar jo të bllokojnë ndodh brenda valve.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshurë P220

Manuali i përdorimit me udhëzime për instalimin dhe përdorimin e valvulës solenoid TORO Irrigation P220 Plus.

Shkarkime (72.92k)