252-26-56 - valve Solenoid 1 1/2"

252-26-56

Produkt i ri

Sulmi femër/femër. ABS dhe Najloni të përforcuar. Me rrjedhën rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 142 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 142 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,42 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

142,81 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përforcimeve e 250 seri janë ideale për të madhe private në pronat e vogla dhe të ndërmarrjeve komerciale dhe janë veçanërisht efektive kur uji përmban sasi të mbeturinave nga të mesëm të ulët.
Ndërsa të tjerë valvula mund të bllokoj të lehtë në këto kushte, këto valvula do të vazhdojë të funksionojë.

Toro ofron një dy-vit garanci për të gjitha valvulave në 250 seri.

E fuqishme kapak Zytel të përforcuar me fibra xhami e 250 seri ofron një nivel të lartë të stabilitetit të presionit, e kombinuar me të gjatë jetës të garantuar nga çeliku inox pranvera e diferencuar në membranën dhe nga pin i matur auto-pastrimi (në elektrike modele).

Membrana e plotë gome siguron një të besueshme mbyllje me leve watertight.

Karakteristika 252

Configurazione in Linea e ad Angolo

Konfigurimi në-Line dhe Këndi

Të lehtë-to-use në çdo aplikim.

Solenoide Adatto ad Applicazioni Intensive

Solenoid të Përshtatshme për Aplikacione të rënda

Siguron operacion i besueshëm dhe një kohë të gjatë shërbimit të jetës.

Costruzione di Alta Qualità

Cilësi të lartë të ndërtimit

E bëra me materiale të qëndrueshme për të rezistuar veshin dhe lot.

Manopola di Regolazione del Flusso dell'Acqua

Rregullimi knob të Rrjedhjen e Ujit

Rregullon rrjedhjen e secilës zonë e sistemit të ujitjes.

Robusto Materiale in ABS

I guximshëm Materiale ABS

Siguron që valvula mund të përballojnë presione të larta dhe të mesme të rrjedhës normat e pa dëme.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...