EZP-23-94 - 1"Solenoid valve Shfaq të madhe

EZP-23-94 - 1"Solenoid valve

EZP-23-94

Produkt i ri

Sulmi femër/femër. Me latching solenoid. Me rrjedhën rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 35 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 35 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,35 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

35,28 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E latching solenoid këtë e lejon provuar valve punojnë me programuesit dhe një DEM baterisë së seri DDCWP apo me ndonjë tjetër programues për të baterisë.

Struktura, me kokën enë të serisë EZ-Flo Plus dhe EZ Flo II bërë këto produkte zgjidhja më e mirë për të banimit aplikimet.

Në sajë të sistemit me kufje ndërprerë unazë dhe të lartë-forcë (nuk vida është e nevojshme), këto valvula të ju lejojnë për të kryer operacionet e mirëmbajtjes dhe ndihmës në të gjitha thjeshtësi.

E qëndrueshme diafragmë Santoprene gome, të përforcuar me dy buzë të palosur vazhdojë me jetë të dobishme të valvulave dhe parandalon rrjedhjet.

Valvula seri EZ-Flo Plus dhe EZ Flo II janë të pajisur me sistemet e gjakderdhje të brendshme dhe të jashtme. Gjakderdhje të brendshme rezulton në një kursim të ujit, derisa të jashtëm ndenja përjashton mbeturina. Të pastrojë zorrën e lundrues lejon zgjerimit termik pa ndikuar performancën.

Materiali është i butë, por i guximshëm hermetik nënshkrimin e Bunës-N diafragmë siguron një rrjedhje të lirë të nënshkruar mes ndenjëse plastike dhe gome diafragma e përforcimeve EZ-Flo Plus. Vulosëse pengon mbeturinat e bën të qajë membrana, një problem që shpesh ndodh në membranën e pastër gome. Kjo vulë eliminon rrezikun e humbjeve.

Përforcimeve EZ-Flo Plus dhe EZ Flo II janë bërë nga PVC, shumë rezistente ndaj rrezeve UV dhe e korrozionit-provë, najloni të përforcuar me fibra qelqi dhe çeliku inox. Janë ndërtuar posaçërisht për të fundit për një kohë të gjatë.

Ndërtimi karakteristikat e EZ-Flo Plus

Costruita in PVC, Nylon Caricato con Fibra di Vetro e Acciaio Inox

E ndërtuar në PVC, Najloni ngarkuar me Fibra Qelqi dhe Çeliku Inox

Siguron jetë më të gjatë dhe rrjedhje-të shtrënguar në pothuajse të gjitha mjediset.

Membrana in Santoprene a Doppio Rilievo e Resistente a Clorammina e Ozono

Diafragma, Santoprene, Double Beaded dhe Rezistente ndaj Chloramine, dhe Ozoni

Për të siguruar një rezistencë të vazhdueshme dhe rrjedhje dëshmi deri në 10.3 bar e presionit.

Chiusura Superiore a Calotta

Top mbylljen e Ppb

Nuk kërkon vida dhe siguron mirëmbajtjen e shpejtë dhe e lehtë.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Madhësia bashkangjitje1 "
Dotazioni
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmnjë
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)7.5
Lartësia (cm)13
Thellësia (cm)10.1
Default
Presioni0,7-10 bar
Sistemet elektrikenjë
Link për këndijo
Në përputhje lidhjenjë
Ent/Usc: Ndërprerë Femranjë
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkulljo
Manual rregullimin e rrjedhjesnjë
Presioni rregullatorijo
Hapja me të brendshme thahetnjë
Pajisja vetë-pastriminjë
TrupiPVC
Sistemet hidraulike-kontrollijo
Ent/Usc: Ngjitjejo
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjejo
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativejo
Rrjedhin varg1-114 l / min
GaranciTre vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshura EZ-FLO Plus

Manuali i përdorimit me udhëzime për instalimin dhe përdorimin e valvulës solenoid TORO Irrigation EZ-FLO Plus.

Shkarkime (92.9k)

Manuali i instalimit EZ-FLO Plus

Manuali i përdorimit me udhëzime për instalimin dhe përdorimin e valvulës solenoid TORO Irrigation EZ-FLO Plus.

Shkarkime (576.21k)