P150-23-56 - 1" Solenoid valve 1/2 Shfaq të madhe

P150-23-56 - 1" Solenoid valve 1/2

P150-23-56

Produkt i ri

Sulmi femër/femër. Në përforcuar Najloni. Me rrjedhën rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 85 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 85 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,85 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

85,12 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me shtypje të ulët të sistemeve, ose nëse keni nevojë për një presion rregullatorit, valvula F-150 janë zgjidhje ideale.

Të kalibruar 10 bar, këtë plastike valvula mund të përballojë presionet për lehta komerciale aplikimet.

Me pajisjen EZReg fakultative, rregullimin e presionit të bëhet aq e thjeshtë sa të programimit, e rregullim.

Komente

Pajsijet shtesë

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmitfemer / femer
Madhësia bashkangjitje1 1/2 "
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.2
Lartësia (cm)18.4
Default
Presioni1.4-10 bar
Sistemet elektrikenjë
Link për këndinjë
Në përputhje lidhjenjë
Ent/Usc: Ndërprerë Femranjë
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkulljo
Manual rregullimin e rrjedhjesnjë
Presioni rregullatorijo
Hapja me të brendshme thahetnjë
Pajisja vetë-pastrimijo
Trupitekstil me fije qelqi
Sistemet hidraulike-kontrollijo
Ent/Usc: Ngjitjejo
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjejo
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativejo
Rrjedhin varg19-250 l / min
GaranciPesë vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshura P150 TORO

Broshura P150 e valvulës solenoid Toro Irrigation

Shkarkime (52.47k)