TPVF100BSPDC - 1"Solenoid valve Shfaq të madhe

TPVF100BSPDC - 1"Solenoid valve

TPVF100BSPDC

Produkt i ri

Sulmi femër/femër. Me vetë-pastrimin e sistemit. Me latching solenoid. Me rrjedhën rregullatori.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 44 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 44 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,44 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

44,12 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kërko për një valvul për rezidenciale dhe komerciale aplikimet e plotë e konfigurimit, dhe në të njëjtën kohë të volitshme, është e gjatë, në sajë të reja valve Bull Seri TPV 1".

Këto valvula janë të fuqishme, pluhur-rezistente, me një komplet të funksioneve që i janë ideale për të gjitha llojet e rezidenciale dhe komerciale aplikime nga pikoj të lartë të parasë.

Ju mund të zgjidhni nga një gamë të gjerë të opsioneve në kushtet e hyrjes dhe të daljes për të përmbushur çdo nevojë të veçantë.

Patentuar DBS Teknologjisë (Mbeturinat Anashkalojë sistemit për bartjen e mbeturinave) siguron valve funksionalitetin në pothuajse të gjitha pista ujë aplikimet dhe siguron besueshmërinë e valve edhe në më kushte të vështira, pa të brendshme filtra.

Ju mund të mbështetet në to për të gjithë profesionale instalimeve.

Ndërprerë trup, i qetë, ose notched për të përmbushur ndonjë nevojë e posaçme.

Në mesin e jashtëzakonshme rrjedhën karakteristika përfshijnë operimin në një nivel të ulët normat rrjedhin (deri në 0.4 l/min) për të dalë aplikacionet dhe të ulët të fërkimit humbjes se konkurrent kryesor e produktit.

E fuqishme diafragmë-Santoprene garanci të besueshme, të rregullt dhe pozitiv në funksionimin rrjedhje prova.

Në modelet me sulm Shqip-nga-Shqip, sistemi ZAM NDALUAR me patentë-në pritje dhe parandalon pengimin e shkarkimit hapjen e valvulave për shkak të zam për PVC.

Karakteristikat e ndërtimit TPV

Tecnologia Brevettata DBS (Sistema di Deviazione dei Detriti)

Patentuar DBS (Sistemi Devijim të Mbeturinat)

Sistemi që siguron funksionimin e duhur, madje edhe në mjedise të ashpër.

Membrana in Santoprene a Doppio Rilievo Resistente a Clorammina e Ozono

Diafragma, Santoprene, Double Beaded Rezistente ndaj Chloramine, dhe Ozoni

Për të siguruar një vulë rrjedhje të lirë për të presioneve deri në 12 bar.

Molteplici Stili i Corpo

Shumë Stilet E Trupit

Zgjidhni në mes të ndryshme ndërtimore lloje të përmbushur çdo instalim kërkesë.

Ampia Gamma di Portate e Pressioni

Gamë të gjerë të mundësive dhe Kapaciteteve të Presioneve të

Vetëm një valvul për të gjitha nevojat specifike të kopshtit.

Robusta Forma del Solenoide

Të fuqishme Formën e Solenoid

Siguron hapjen dhe mbylljen me të besueshme.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmitfemer / femer
Madhësia bashkangjitje1 "
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)7
Lartësia (cm)13
Thellësia (cm)12.7
Default
Presioni0.7-12 bar
Sistemet elektrikenjë
Link për këndijo
Në përputhje lidhjenjë
Ent/Usc: Ndërprerë Femranjë
Ent/Usc: Ndërprerë Mashkulljo
Manual rregullimin e rrjedhjesnjë
Presioni rregullatorijo
Hapja me të brendshme thahetnjë
Pajisja vetë-pastriminjë
TrupiPVC
Sistemet hidraulike-kontrollijo
Ent/Usc: Ngjitjejo
Ent/Usc:Mashkull/marrje ryshfeti pajisjejo
E solenoid Gozhdë-Roje fakultativejo
Rrjedhin varg0.38-151.4 l / min
GaranciPesë vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...