SAR 40-TEX 3 - heqjen Stacionin e keqe e ujit

SAR 40-TEX 3

Produkt i ri

Tank 40 litra. Pompë Pedrollo TEX 3. Shkarkimi i prurjes deri në 240 l/min (14.4 m3/h). Kokën lart për të 9.5 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 307 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 307 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,07 € .


307,85 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Stacioni të ndërtojë-up dhe të heqë ujërave të zeza.

Storage tank 40 litra.

Pompë heqjen e modelit dhe të TEX 3.

Modele dhe performancës SAR 40 ujërave të zeza

LLOJI
të vetme-faza
SAR 40-KRYE 2-VORBULL
SAR 40-TEX 2
SAR 40-TEX 3
SAR 40-RXm 2/20 VORBULL
PUSHTET
KWHP
0.250.33
0.370.50
0.550.75
0.250.33

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Karakteristikat hidraulike
Lloji i ujitujë i ndyrë
Lloji i ujitujërave të zeza
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 "1/2
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave SAR

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Puna Curve, kufijtë dhe madhësia e stacioneve Pedrollo SAR veprojnë.

Shkarkime (1.23M)