SAR 100-TOP MULTI 1 - heqjen Stacioni shiut

SAR 100-TOP MULTI 1

Produkt i ri

Tank kapacitet prej 100 litra. Pompë Pedrollo KRYE MULTI 1. Shkarkimi i prurjes deri në 70 l/min (4.2 m3/h). Kreu deri në 25 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 490 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 490 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,90 € .


490,04 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Stacioni i storage tank dhe heqjen e ujit nga shiu.

Storage tank kapacitet prej 100 litra.

Pompë heqjen Pedrollo KRYE MULTI 1.

Modele dhe punën e SAR 100 ujë të pastër

LLOJI
të vetme-faza
SAR 100-KRYE 2
SAR 100-KRYE 3
SAR 100-KRYE 4
SAR 100-TOP MULTI 1
SAR 100-TOP MULTI 2
SAR 100-TOP MULTI 3
SAR 100-RXm 2
SAR 100-RXm 3
SAR 100-DMm 10
SAR 100-DMm 20
SAR 100-DMm 30
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
0.370.50
0.550.75
0.550.75
0.370.50
0.550.75
0.751
0.751
1.11.5

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...