SAR 250-TEX 3 - heqjen Stacionin e keqe e ujit

SAR 250-TRm 1.1

Produkt i ri

Tank 250 litra. Pompë Pedrollo TEX 3. Shkarkimi i prurjes deri në 240 l/min (14.4 m3/h). Kokën lart për të 9.5 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1132 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1132 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 11,32 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 132,29 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Stacioni të ndërtojë-up dhe të heqë ujërave të zeza.

Storage tank e 250 litra.

Pompë heqjen e modelit dhe të TEX 3.

Modele dhe performancën e SAR-it 250 ujërave të ze

lloji

përhapja

SAR 250-TOP 2-VORTEX
SAR 250-TOP 3-VORTEX
SAR 250-RXm 3/20
SAR 250-RXM 4/40
SAR 250-RXm 5/40
SAR 250-VXm 10/35-ST
SAR 250-VXm 10/50-ST
SAR 250-BCm 10/50-ST
SAR 250-VXm 10/35
SAR 250-VXm 15/35
SAR 250-VXm 10/50
SAR 250-VXm 15/50
SAR 250-BCm 10/50
SAR 250-BCm 15/50
SAR 250-TRm 0.75
SAR 250-TRm 1.1
SAR 250-TRm 1.5
pushtet
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.550.75
0.751
1.11.5
0.751
0.751
0.751
0.751
1.11.5
0.751
1.11.5
0.751
1.11.5
0.751
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Karakteristikat hidraulike
Lloji i ujitujërave të zeza
Lloji i ujitujë i ndyrë
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave SAR

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Puna Curve, kufijtë dhe madhësia e stacioneve Pedrollo SAR veprojnë.

Shkarkime (1.23M)