SAR 100-RXm 3 - të heqë Stacioni stuhi e ujit

SAR 100-RXm 3

Produkt i ri

Tank kapacitet prej 100 litra. Pompë Pedrollo RXm 3. Shkarkimi i prurjes deri në 220 l/min (13.2 m3/h). Kreu deri në 11.5 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 499 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 499 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,99 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

499,89 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Stacioni i storage tank dhe heqjen e ujit nga shiu.

Storage tank kapacitet prej 100 litra.

Pompë heqjen e Ujit RXm3.

Modele dhe punën e SAR 100 ujë të pastër

LLOJI
të vetme-faza
SAR 100-KRYE 2
SAR 100-KRYE 3
SAR 100-KRYE 4
SAR 100-TOP MULTI 1
SAR 100-TOP MULTI 2
SAR 100-TOP MULTI 3
SAR 100-RXm 2
SAR 100-RXm 3
SAR 100-DMm 10
SAR 100-DMm 20
SAR 100-DMm 30
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
0.370.50
0.550.75
0.550.75
0.370.50
0.550.75
0.751
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 230V (NJË)3.6
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)220
Përhapja min. (m.)3
Max kokë. (m.)11.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)50
Lartësia (cm)64.5
Thellësia (cm)69
Pesha (kg)29.6
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave SAR

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Puna Curve, kufijtë dhe madhësia e stacioneve Pedrollo SAR veprojnë.

Shkarkime (1.23M)