SAR 40-KRYE 2-VORBULL - heqjen Stacionin e keqe e ujit

SAR 40-TOP 2-VORTEX

Produkt i ri

Tank 40 litra. Pompë Pedrollo KRYE të 2-VORBULL. Shkarkimi i prurjes deri në 180 l/min (10.8 m3/h). Kreu deri në 6.5 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 304 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 304 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,04 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

304,42 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Stacioni të ndërtojë-up dhe të heqë ujërave të zeza.

Storage tank 40 litra.

Pompë heqjen TOP model 2-VORBULL.

Modele dhe performancës SAR 40 ujërave të zeza

LLOJI
të vetme-faza
SAR 40-KRYE 2-VORBULL
SAR 40-TEX 2
SAR 40-TEX 3
SAR 40-RXm 2/20 VORBULL
PUSHTET
KWHP
0.250.33
0.370.50
0.550.75
0.250.33

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Thithjen në 230V (NJË)2.0
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)180
Përhapja min. (m.)1.5
Max kokë. (m.)6.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëpolimer teknik
Impellerpolimer teknik
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)31
Lartësia (cm)41
Thellësia (cm)41
Pesha (kg)14.6
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave SAR

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Puna Curve, kufijtë dhe madhësia e stacioneve Pedrollo SAR veprojnë.

Shkarkime (1.23M)