SAR 250-KRYE 3 - heqjen Stacioni shiut

SAR 250-TOP 3

Produkt i ri

Tank 250 litra. Pompë Pedrollo TOP 3. Shkarkimi i prurjes deri në 260 l/min (15.6 m3/h). Kreu deri në 10 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 630 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 630 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,30 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

630,46 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Stacioni i storage tank dhe heqjen e ujit nga shiu.

Storage tank e 250 litra.

Pompë heqjen Pedrollo TOP 3.

Modele dhe performancën e SAR 250 qartë ujërat

LLOJI
të vetme-faza
SAR 250-KRYE 3
SAR 250-KRYE 4
SAR 250-KRYE 5
SAR 250-RXm 3
SAR 250-RXm 4
SAR 250-5 RXm
SAR 250-Dm 30
SAR 250-Dm 20
SAR 250-Dm 30
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
0.921.25
0.550.75
0.751
1.11.5
0.751
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 230V (NJË)3.2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)260
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)10
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëpolimer teknik
ImpellerNoryl
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)70.0
Lartësia (cm)71.5
Thellësia (cm)97.0
Pesha (kg)42.6
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkime

Fleta e të dhënave SAR

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Puna Curve, kufijtë dhe madhësia e stacioneve Pedrollo SAR veprojnë.

Shkarkime (1.23M)